RSF200JT-73-1K1
MFR.Part #
RSF200JT-73-1K1
JLCPCB Part #
C1383530
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 2W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS