RSF200JT-73-18K
MFR.Part #
RSF200JT-73-18K
JLCPCB Part #
C1388875
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS