RSF200JT-73-150K
MFR.Part #
RSF200JT-73-150K
JLCPCB Part #
C1389176
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS