RSF200JT-73-13K
MFR.Part #
RSF200JT-73-13K
JLCPCB Part #
C1383121
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS