RSF200JT-73-120R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF200JT-73-120R
JLCPCB Part #
C3462827
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS