RSF200JT-73-11K
MFR.Part #
RSF200JT-73-11K
JLCPCB Part #
C3401558
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 2W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS