RSF200JR-73-2R7
MFR.Part #
RSF200JR-73-2R7
JLCPCB Part #
C1758781
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS