RSF200JR-52-82R
MFR.Part #
RSF200JR-52-82R
JLCPCB Part #
C1759011
Description
-55℃~+155℃ 2W 82Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS