RSF1WSJT-52-4K7
MFR.Part #
RSF1WSJT-52-4K7
JLCPCB Part #
C1379068
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.7kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS