RSF1WSJT-52-3K6
MFR.Part #
RSF1WSJT-52-3K6
JLCPCB Part #
C1379170
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.6kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS