RSF1WSJT-52-39K
MFR.Part #
RSF1WSJT-52-39K
JLCPCB Part #
C3463617
Description
-55℃~+155℃ 1W 39kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS