RSF1WSJT-52-24K
MFR.Part #
RSF1WSJT-52-24K
JLCPCB Part #
C1379549
Description
-55℃~+155℃ 1W 24kΩ Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS