RSF1WSJT-52-110K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF1WSJT-52-110K
JLCPCB Part #
C1379468
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 1W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS