RSF1WSJR-52-180K
MFR.Part #
RSF1WSJR-52-180K
JLCPCB Part #
C3457971
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 1W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS