RSF100JT-73-680K
MFR.Part #
RSF100JT-73-680K
JLCPCB Part #
C3443925
Description
-55℃~+155℃ 1W 680kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS