RSF100JT-73-560K
MFR.Part #
RSF100JT-73-560K
JLCPCB Part #
C1386925
Description
-55℃~+155℃ 1W 560kΩ Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS