RSF100JT-73-390K
MFR.Part #
RSF100JT-73-390K
JLCPCB Part #
C1383594
Description
-55℃~+155℃ 1W 390kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS