RSF100JT-73-300K
MFR.Part #
RSF100JT-73-300K
JLCPCB Part #
C1382017
Description
-55℃~+155℃ 1W 300kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS