RSF100JT-73-2K2
MFR.Part #
RSF100JT-73-2K2
JLCPCB Part #
C3566431
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS