RSF100JT-73-200R
MFR.Part #
RSF100JT-73-200R
JLCPCB Part #
C1383820
Description
-55℃~+155℃ 1W 200Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS