RSF100JT-73-120R
MFR.Part #
RSF100JT-73-120R
JLCPCB Part #
C1383808
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 1W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS