RSF100JT-73-120K
MFR.Part #
RSF100JT-73-120K
JLCPCB Part #
C3425954
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 1W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS