RSF100JT-73-11R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF100JT-73-11R
JLCPCB Part #
C1380953
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 1W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS