RSF100JR-73-2K4
MFR.Part #
RSF100JR-73-2K4
JLCPCB Part #
C1756034
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.4kΩ Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS