RSF100JR-73-1R2
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF100JR-73-1R2
JLCPCB Part #
C1757901
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 1W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS