RSF100JR-73-180K
MFR.Part #
RSF100JR-73-180K
JLCPCB Part #
C1756241
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 1W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS