RP1206BRD07300KL
MFR.Part #
RP1206BRD07300KL
JLCPCB Part #
C6416136
Description
-55℃~+155℃ 250mW 300kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS