RP0805BRD074K99L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RP0805BRD074K99L
JLCPCB Part #
C6660304
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.99kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS