RP0805BRD07150RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RP0805BRD07150RL
JLCPCB Part #
C5865301
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS