RP0603FRE073K3L
MFR.Part #
RP0603FRE073K3L
JLCPCB Part #
C7294225
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS