RP0603DRE0713K3L
MFR.Part #
RP0603DRE0713K3L
JLCPCB Part #
C6660277
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS