RP0603BRE0712K1L
MFR.Part #
RP0603BRE0712K1L
JLCPCB Part #
C5889723
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS