RP0603BRE0710KL
MFR.Part #
RP0603BRE0710KL
JLCPCB Part #
C6277183
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS