RP0603BRD078K2L
MFR.Part #
RP0603BRD078K2L
JLCPCB Part #
C5362583
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS