RP0603BRD0744K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RP0603BRD0744K2L
JLCPCB Part #
C6982573
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 44.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS