RP0603BRD07300KL
MFR.Part #
RP0603BRD07300KL
JLCPCB Part #
C6982568
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS