RP0603BRD072K4L
MFR.Part #
RP0603BRD072K4L
JLCPCB Part #
C7294214
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS