RP0603BRD0727KL
MFR.Part #
RP0603BRD0727KL
JLCPCB Part #
C7294212
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS