RP0603BRD071K5L
MFR.Part #
RP0603BRD071K5L
JLCPCB Part #
C20164938
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS