RP0603BRD071K2L
MFR.Part #
RP0603BRD071K2L
JLCPCB Part #
C5733110
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS