RP0402BRE0720KL
MFR.Part #
RP0402BRE0720KL
JLCPCB Part #
C6196192
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS