RP0402BRD07845RL
MFR.Part #
RP0402BRD07845RL
JLCPCB Part #
C6277160
Description
-55℃~+155℃ 63mW 845Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS