RP0402BRD076K04L
MFR.Part #
RP0402BRD076K04L
JLCPCB Part #
C5889698
Description
-55℃~+155℃ 6.04kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS