RP0402BRD074K99L
MFR.Part #
RP0402BRD074K99L
JLCPCB Part #
C5733103
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS