RP0402BRD0738K3L
MFR.Part #
RP0402BRD0738K3L
JLCPCB Part #
C6408850
Description
-55℃~+155℃ 38.3kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS