RP0402BRD0727KL
MFR.Part #
RP0402BRD0727KL
JLCPCB Part #
C6277150
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS