RP0402BRD0710RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RP0402BRD0710RL
JLCPCB Part #
C5889692
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS