RP0402BRD07100RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RP0402BRD07100RL
JLCPCB Part #
C5733095
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS