RL2512JK-070R012L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RL2512JK-070R012L
JLCPCB Part #
C876495
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 12mΩ 1W Thick Film Resistor ±1500ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS