RL2512FK-070R033L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RL2512FK-070R033L
JLCPCB Part #
C705608
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 33mΩ Thick Film Resistor ±1% ±1200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS